Kuchnie na wymiar

O kuchni mówi się, że jest sercem domu. Bez wątpienia, pełni bardzo ważną funkcję. Jednak jej aranżacja może przysporzyć wiele trudności. W kuchni należy znaleźć odpowiednie miejsce dla wielu sprzętów takich jak piekarnik, lodówka, czy pralka. Umiejscowienie ich w taki sposób, aby przestrzeń była możliwie najbardziej ergonomiczna i praktyczna to nie lada wyzwanie.

Firma Artstyl oferująca meble na wymiar z chęcią podejmuje trudne zadania projektowe. Jej pracownicy specjalizują się w innowacyjnych rozwiązaniach i pozaszablonowych pomysłach. Każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, to wyzwanie, które z chęcią podejmiemy.

Często wybieranym przez klientów rozwiązaniem są meble w zabudowie. Jest to wygodne i bardzo efektowne podejście. Jednak pomysł ujednolicenia wszystkich sprzętów może wydawać się monotonny i nudny. Nic bardziej mylnego. Dzięki doborowi odpowiednich materiałów efekt końcowy może Cię zaskoczyć. Pamiętaj, że dużą rolę odgrywają z pozoru drobne dodatki, na przykład uchwyty, czy gałki. Nie są one na tyle inwazyjne, abyś nie mógł ich wymienić, kiedy zapragniesz drobnej zmiany, która będzie rzutować na wygląd całego pomieszczenia. Detale, takie jak stopień połysku użytych do wykonania mebli materiałów, również znacznie stanowią o ogólnym charakterze kuchni.

Pamiętaj, że kuchnia powinna być przede wszystkim intuicyjna. Meble „skrojone na wymiar” Twojej zadbają o to, aby łatwo było Ci się w niej poruszać i korzystać z jej zasobów. Zaprojektuj ją tak, aby wszystkie potrzebne rzeczy były na wyciągnięcie ręki. Nie masz konkretnej koncepcji? Zapytaj o radę specjalistów Artstyl – z przyjemnością Ci pomogą. Jeżeli połączysz możliwości swojej wyobraźni z szeroką gamą oferowanych przez nas materiałów na pewno uda Ci się stworzyć kuchnię, nie tylko piękną, ale i funkcjonalną.

Jesteś zainteresowany wykonaniem mebli?

Umów się na pomiar