Szafy na wymiar

Szafa to jeden z najważniejszych mebli w naszym domu. Pełni niezwykle ważną funkcję – musi zmieścić wszystkie nasze rzeczy, takie jak ubrania, kurtki, obuwie, a często również rzeczy użytku domowego takie jak odkurzacz, czy deska do prasowania. Dodatkowo, korzystanie z niej powinno być wygodne, poręczne i praktyczne. Warto zadbać o to, aby szafa, którą wybierzemy odpowiadała naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Kompetentni pracownicy i fachowe doradztwo

Firma Artstyl specjalizująca się w produkcji mebli na wymiar oferuje szerokie spektrum możliwości, fachowe doradztwo i praktyczne rozwiązania w tej dziedzinie. Pracownicy Artstyl poprzez ciągłą pracę nieustannie wzbogacają swoje doświadczenie, a dzięki chęci bycia liderem na rynku cały czas zdobywają nową wiedzę o tendencjach i upodobaniach potencjalnych klientów. Biorąc to pod uwagę – możesz zaufać nam w sprawie tak ważnej jak dobór odpowiedniej szafy do Twojego mieszkania!

Informacjami determinującymi wybór odpowiedniej szafy jest metraż jakim dysponujesz oraz wymagania dotyczące jej pojemności. Oferujemy szafy otwierane, przesuwne i wnękowe. Używamy materiałów tylko wysokiej jakości, co gwarantuje długi cykl życia produktu. Najczęściej wybieranym przez klientów rozwiązaniem jest szafa na wymiar. Dzięki spersonalizowanemu projektowi, w którym weźmiemy pod uwagę te aspekty, jesteśmy w stanie uwzględnić wszystkie Twoje sugestie dotyczące ostatecznego efektu oraz sprostać Twoim oczekiwaniom.

Szafa na wymiar dokładnie taka jak chcesz

Idealne wymiary, indywidualny kształt, ilość skrzydeł, system otwierania oraz dobór odpowiednich materiałów i detali to przepis na wzorowy mebel. Dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu miejsca w jej wnętrzu każdy przedmiot może mieć swoje miejsce. Przy pomocy odpowiednich systemów szuflad wewnętrznych, organizerów i wieszaków stanie się to niezwykle proste.

Jesteś zainteresowany wykonaniem mebli?

Umów się na pomiar